KARMY TROVET

Firma TROVET jest międzynarodowym producentem karm weterynaryjnych z siedzibą  w Holandii. TROVET legitymuje się blisko 30 – letnią tradycją w wytwarzaniu karm właściwych dla zwierząt wykazujących szczególne potrzeby żywieniowe.

 

karmy trovet

Karmy weterynaryjne TROVET – dlaczego wybrać właśnie tą markę ?

Karmy weterynaryjne TROVET produkowane są na wysokiej jakości komponentach bez użycia sztucznych barwników i konserwantów. Dzięki takiemu rozwiązaniu są one łatwo przyswajalne dla naszych czworonogów. Kolejną cechą wyróżniającą tą markę karm jest fakt, iż TROVET proponuje szeroką gamę produktów dostosowanych do zwierząt o różnorakich problemach zdrowotnych. Wśród produktów marki TROVET dostępne są następujące karmy:

 • - TROVET Hepatic – jest to karma przeznaczona do terapii żywieniowej zwierząt cierpiących na różnego rodzaju schorzenia wątroby, mających problemy z trzustką, układem pokarmowym i nietolerancją pokarmową.
 • - TROVET Dental – karma opracowana w celu zmniejszenia powstawania kamienia nazębnego oraz zapobiegania paradontozie.
 • - TROVET Hypoallergenic – produkt opracowany z myślą o zwierzętach borykających się z alergiami pokarmowymi. TROVET Hypoallergenic dostępny jest w kilku wariantach: z koniną, jagnięciną, królikiem, dziczyzną, mięsem przepiórczym, indykiem oraz strusiem.
 • - TROVET Weight & Diabetic – karma wspomagająca stopniową redukcję masy ciała.
 • - TROVET Urinary Struvite ASD – cechą charakterystyczną tej karmy jest obniżona ilość składników mineralnych, odpowiedzialnych za powstawanie kamieni nerkowych.
 • - TROVET Renal & Oxalate – RID – zadaniem tej karmy jest łagodzenie skutków niewydolności nerek, serca lub wątroby.
 • - TROVET Mobility & Geriatrics MGD – karma wspomagająca układ ruchu i regenerację stawów (szczególnie u psów starszych).
 • - TROVET Recovery Liquid CCL – jest karmą przeznaczoną dla psów wymagających intensywnej opieki lekarskiej.
 • - TROVET Intestinal DPD – karma, w której wyeliminowano składniki będące przyczyną alergii lub nietolerancji pokarmowej.
 • - TROVET Exclusion – karma wegetariańska.
 • - TROVET Hippoalergenic Insect IPD – pierwsza w europie karma dietetyczna dla psów bazująca na owadach.

Karmy weterynaryjne TROVET – kiedy stosować ?

Musimy pamiętać, że karmy weterynaryjne jest to grupa karm, którą można stosować tylko i wyłącznie po wskazaniu i pod nadzorem lekarza weterynarii. To lekarz weterynarii decyduje o ewentualnym rozpoczęciu podawania jakiejkolwiek karmy tego rodzaju oraz o doborze konkretnej karmy dla zwierzęcia. Karm weterynaryjnych nie należy podawać samodzielnie, bez odpowiedniej konsultacji.

Karmy weterynaryjne TROVET w naszym asortymencie

Poniżej podajemy odnośniki do każdego rodzaju karm weterynaryjnych TROVET dostępnych w naszym sklepie.

 

trovet-hepatic-12kgtrovet-renal-oxalate-12kgtrovet-hypoallergenic-ostrich-12kgtrovet-hpd-hypoallergenic-horse-10kgtrovet-hypoallergenic-venison-10kg.trovet-hypoallergenic-rabbit-12kgtrovet-hypoallergenic-lamb-12kg

trovet-intestinal-10kgtrovet-mobility-geriatrics-12kgtrovet-nvd-exclusion-12kgtrovet-urinary-struvite-12kgtrovet-weight-diabetic-12kg

Dodaj komentarz