Karmy Josera dla kotów

Karmy Josera

Zgodnie z obietnicą kontynuujemy :) jeżeli chcielibyście zapoznać się z tekstem o karmach Josera dla psów, który zamieściliśmy ostatnio –  zapraszamy tutaj. Ale teraz zerknijmy na linię karm dla kociaków. W tym przypadku producent podzielił ofertę na karmy dla małych kociąt, kotów dorosłych oraz starszych, zobaczmy co proponuje:

Karmy Josera dla kociąt

Dla kociąt nowonarodzonych do pierwszego roku życia, dla kotek w ciąży oraz karmiących Josera proponuje nam karmę Josera Minette. Jest to karma na bazie drobiu, z dodatkiem kukurydzy, ryżu i łososia. Jest lekkostrawna i wzbogacona o formułę odkłaczania, ułatwiającą usuwanie połkniętych włosów z przewodu pokarmowego, a tym samym zmniejszają ryzyko powstawania kul włosowych.

Josera MinetteKarmy Josera dla kotów dorosłych

Tutaj wybór jest dużo większy, ponieważ mamy aż siedem propozycji.

Josera CulineseJosera CateluxJosera SensicatJosera MarinesseJosera Leger

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Josera Culinesse – karma bazująca na drobiu i łososiu, wysokostrawna polecana dla wymagających dorosłych kotów. Formuła tej karmy ułatwia usuwanie połkniętych włosów z przewodu pokarmowego.

Josera Catelux - wytwarzana na bazie kaczki i ziemniaków, dla kotów wybrednych, mających skłonność do nadmiernego połykania sierści.

Josera Sensicat – dla kotów dorosłych z wrażliwym układem pokarmowym, cierpiących często na biegunki i wymioty, bazuje na drobiu, kukurydzy i ryżu.

Josera Marinesse – karma przygotowana z myślą o wyjątkowo wybrednych kotach, hipoalergiczna bazująca na rybach.

Josera Leger – karma dla kotów o niskiej aktywności, ze zredukowaną zawartością tłuszczu. W przypadku tej karmy bazą jest również drób i ryż.

Josera JosiCat – Jest to karma preferowana szczególnie przez osoby dokarmiające bezdomne zwierzęta oraz przez schroniska. Jest to karma produkowana w trzech wariantach, na bazie wołowiny, drobiu oraz kaczki z rybą.

Josera Josicat RindJosera Josicat geflugelJosera Josicat ente

 

Karmy Josera dla kotów starszych

Josera Carismo

Josera Carismo – dla kotów w sędziwym wieku, z obniżoną zawartością fosforu, co wspomaga pracę nerek. Ta karma także bazuje na drobiu oraz ryżu, ponadto zawiera hydrolizowane białko, które zapobiega reakcjom alergicznym (dla zainteresowanych: więcej o tym można poczytać w naszym artykule dotyczących karm hipoalergicznych, zapraszamy tutaj).

Karmy Josera – podsumowanie

Karmy Josera dla kotów cieszą się w naszym sklepie dużą popularnością, co niezaprzeczalnie świadczy o ich jakości. Niestety w internecie nie ma zbyt wielu opinii o nich dla kotów, aczkolwiek nasi klienci, którzy zdecydowali się na zakup jednej z opisywanych karm, wracają po kolejne opakowania. Wniosek z tego prosty, że kociakom one smakują a to właśnie nasze zwierzaki są najważniejszymi recenzentami tych produktów :).

One thought on “Karmy Josera dla kotów

  1. widzę dużo ciekawych artykułów o wiodących karmach – nie mogę jednak znaleźć o karmach oven baked tradition. czy istnieje możliwość napisania takiego artykułu? jestem bardzo ciekawa tych karm, kupuję od niedawna i polecam wszystkim :)

Dodaj komentarz