Karmy Bozita Naturals dla psów

Karmy Bozita

Witajcie ponownie. Dzisiaj znowu przeskok z miejsca na miejsce :) z Belgii przenosimy się do Szwecji. Tak, dzisiaj będziemy mówić o szwedzkich karmach Bozita. Nie będziemy się skupiać na szczegółach, ponieważ już kiedyś opisywaliśmy dla was te karmy. Osoby zainteresowane poprzednim tekstem zapraszamy tutaj.

Dlaczego zatem wracamy do tematu ? otóż chcielibyśmy wam opowiedzieć o nowej linii karm Bozita Naturals. Jest to kolejna, rozchwytywana przez naszych klientów propozycja, więc postanowiliśmy opisać ją szerzej na naszym blogu. Jest to linia karm wprowadzona stosunkowo niedawno, do jej wytwarzania producent stosuje naturalne składniki pochodzące z lokalnego rynku.

Karmy suche Bozita Naturals

Suche Karmy Bozita zostały przygotowane z podziałem na produkty dla szczeniąt, psów dorosłych oraz seniorów. Producent opracował również karmy dla psiaków wrażliwych i otyłych. Tak więc jest to kompletny zestaw dla psów o zróżnicowanych potrzebach. Ogromną zaletą Karm Bozita Naturals jest wzbogacenie składu o kurczaka hydrolizowanego. Dzięki procesowi hydrolizacji zostaje zmniejszone ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej u naszego czworonoga. Składnikami bazowymi tych karm jest:

– kurczak

– jagnięcina

– renifer

Takie zróżnicowanie jest bardzo istotne, ponieważ w przypadku gdy nasz pupil nie toleruje któregoś z tych składników, możemy bez problemu dobrać karmę z innym składnikiem bazowym.

Na szczególną uwagę zasługują produkty:

  • Bozita Naturals Mini Sensitive – dla dorosłych psów małych ras z alergiami pokarmowymi.
  • Bozita Naturals Flavour Plus – z dodatkiem mięsa renifera, które znacznie podnosi walory smakowe karmy.
  • Bozita Naturals Grain Free – bez dodatku zbóż – opowiednia dla psów z alergiami pokarmowymi.
  • Bozita Naturals Original – zdecydowanie najpopularniejsza karmy tej marki.

bozita-naturals-mini-sensitivebozita-naturals-flavour-plusbozita-naturals-grain-freebozita-original

Karmy mokre Bozita Naturals

 Mokre karmy Bozita Naturals zostały przygotowane w bardzo ciekawej odsłonie, ponieważ mamy do dyspozycji zarówno kartoniki (kawałki mięsa w galarecie) o zawartości 370 g oraz puszki ( karma w formie pasztetu) o zawartości 410 g. Składnikami bazowymi są:

  – kurczak       – jagnięcina

 – Indyk           – wołowina

 – renifer         – makrela

 – łoś                – łosoś

Teraz kluczowy czynnik, decydujący o jakości czyli … zawartość składników mięsnych! w przypadku tych karm jest to bardzo dobry wynik, ponieważ mamy aż 4 składniki mięsne w każdym produkcie. Jest to element świadczący o dobrej jakości wyrobu i możemy go wam z całą odpowiedzialnością polecić.

Przykładowy skład karmy Bozita Naturals z łosiem w kartoniku 370g:

kurczak*, wieprzowina*, łoś* (15% w kawałeczkach), wołowina*, minerały, suszone wysłodki buraczane, drożdże* [β – 1,3/1,6-glukany 0,01%]

*składnik naturalny.

bozita-naturals-salmonbozita-naturals-reindeerbozita-naturals-chicken

Rzućmy okiem jeszcze na puszki, zawierające mokrą karmę Bozita w formie pasztetu. W przypadku puszek mamy te same składniki bazowe.

bozita-naturals-pate-reindeerbozita-naturals-mackerelbozita-naturals-beef

Podobnie jak kartoniki, puszki mają bardzo wysoką zawartość składników mięsnych, tak więc w klasyfikacji jakościowej są na równi z kartonikami.

Przykładowy skład karmy Bozita Naturals z reniferem w puszce 410g:

wołowina*, renifer* (14%), kurczak*, wieprzowina*, minerały, suszone wysłodki buraczane*, drożdże*

*składnik naturalny.

Karmy Bozita Naturals – Opinie internautów

Z tego co zauważyliśmy, internauci wypowiadają się o marce Bozita pozytywnie, ale nie tylko oni! z tego co słyszymy nasi klienci również wystawiają tej marce dobre oceny, tak więc my dysponując takimi informacjami możemy polecić wam karmy Bozita jako godną uwagi pozycję. Zapraszamy was na stronę internetową naszego sklepu www.najlepszekarmy.pl na której możecie zapoznać z całą gamą oferowanych przez nas karm marki Bozita.

 

Dodaj komentarz