Karmy ARION dla psów

Karmy Arion

Witamy ponownie, dzisiaj słowo o karmach ARION, czyli następna marka warta uwagi. Jeżeli chcielibyście zapoznać się z poprzednimi tekstami o karmach Josera dla psów zapraszamy tutaj. Tekst o karmach Josera dla kotów znajduje się tutaj. Wróćmy jednak do sedna, ARION oferuje nam bardzo szeroką gamę produktów zarówno dla psów jak i kotów. Karmy ARION produkowane są w Belgii i tam też znajduje się siedziba firmy. Ze względu na dużą popularność tej marki, my również zdecydowaliśmy się na wprowadzenie karm ARION do asortymentu naszego sklepu. Ponadto w przypadku ARION-a stosunek ceny do jakości produktu przedstawia się bardzo dobrze, dlatego też chcielibyśmy zwrócić na te produkty waszą uwagę. W tym artykule również nie chcielibyśmy was zanudzać historią marki i kalendarzem wydarzeń, zatem przejdźmy do konkretów.

Karmy Arion – kilka słów wstępu

Tym razem przygotowaliśmy dla was tekst w innej formule niż pozostałe. Na początek zaprezentujemy wam całą gamę karm oferowanych przez ARION ale nie będziemy zamęczać opisywaniem każdej poszczególnej, ponieważ to mija się z celem. Postaramy się scharakteryzować dla was po krótce poszczególne grupy produktów. Arion podzielił swoje produkty na kilka grup w zależności od wielkości naszego czworonoga:

– Small – dla psów ras małych,

– Medium – dla psów ras średnich,

– Large – dla psów ras dużych,

oraz jego wieku:

– Puppy – dla szczeniąt

– Junior – dla psów młodych,

– Adult – dla psów dorosłych,

– Senior – dla psów starszych,

Ponadto mamy podział na 3 linie:

– Original gluten free,

– Original grain free,

– Friends,

 

Karmy Arion – Linia Original Gluten Free

Arion puppy small chickenArion puppy medium salmonArion puppy large chicken

 

 

 

 

 

 

 

Zawartość składnika bazowego w karmach Arion oscyluje średnio w granicach od 30 do 51 % przez co możemy umieścić je na „wyższej półce” jakościowej. Kolejnym składnikiem podawanym przez producenta jest ryż, którego zawartość jest również znaczna. W przypadku karm Arion plusem jest fakt, iż nie zawierają one tzw „zapychaczy” w postaci różnego rodzaju zbóż. Ponadto w skład wkomponowany został hydrolizat białka zwierzęcego, co zmniejsza prawdopodobieństwo reakcji alergicznej u czworonoga (więcej o alergiach u zwierząt możecie znaleźć klikając tutaj.). Na uwagę zasługuje również fakt, że przy tak wysokiej zawartości składnika bazowego, karma Arion została wypuszczona na rynek po bardzo korzystnych cenach. Tak więc mamy ciekawą  sytuację, ponieważ producent proponuje nam dobrej jakości karmę za cenę karmy ze „średniej półki”. Karmy Arion dla szczeniąt (powyżej ) są dostępne w dwóch wariantach smakowych: z kurczakiem oraz łososiem.

Arion adult small salmonArion adult medium lambArion adult large chicken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla psów dorosłych przeznaczono karmę Arion z grupy Adult w trzech wariantach smakowych: łosoś, jagnięcina oraz kurczak. Podobnie jak karmy dla szczeniąt, jest to grupa karm bez glutenowych, nie zawierających zbóż. Jej skład sprawia, że jak najbardziej nadaje się dla psów wrażliwych.

Arion senior large chickenArion senior medium chickenArion lightArion adult active

 

 

 

 

 

 

 

 

Z linii karm Original Gluten free mamy jeszcze dwie propozycje przygotowane specjalnie pod kątem psów starszych ras małych i średnich. Ponadto dostępna jest  karma „light” o obniżonej kaloryczności specjalnie dla czworonogów mających tendencję do nadmiernego przybierania na wadze. Dla psów aktywnych Arion również przygotował specjalną karmę, przeznaczoną dla małych, średnich i dużych ras psów. Karma Arion Adult Active dostępna jest w wariancie z kurczakiem, natomiast Arion Light z kurczakiem i łososiem.

Karmy ARION – Linia Original Grain Free

Arion adult grain free

Wyjątkowa propozycja dla Psów wrażliwych wszystkich ras. Karma Arion Adult Grain Free produkowana jest na bazie kurczaka i ziemniaków bez dodatku zbóż. Jest to typowa karma bezzbożowa, która nie zawiera również kukurydzy ani ryżu, ponadto podobnie jak poprzednie zawiera hydrolizowane białko. Możemy ją stosować dla każdego czworonoga mającego problemy z wrażliwym układem pokarmowym oraz alergię na zboża.

Karmy Arion – linia Friends

Teraz zajmijmy się linią Friends. Ta z kolei oferuje nam sześć pozycji, wśród których mamy do dyspozycji karmy dla szczeniąt, psów dorosłych, seniorów, psów aktywnych i wersję light dla czworonogów mających problemy z wagą. Jest to linia karm dostępna w większych opakowaniach 15kg (Arion Bravo 20 kg).

Arion friends bravoArion friends juniorArion friends multivital lambArion friends senior

 

 

 

 

 

 

 

 

Arion friends winnerArion adult small

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karmy Arion to kolejna pozycja ciesząca się w naszym sklepie dużym zainteresowaniem ze strony klientów, w związku z czym gorąco je wam polecamy. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.najlepszekarmy.pl. W naszym serwisie możecie się zapoznać z pełną ofertą karm dostępnych u nas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz