Karmy 1St Choice dla psów

Karmy 1 st choice

Witajcie, teraz przenosimy się z Belgii do Kanady :) ponieważ dzisiaj bierzemy na warsztat kanadyjskie karmy 1st Choice. Jeżeli chcielibyście rzucić okiem na nasz poprzedni artykuł o karmach Arion zapraszamy tutaj. Chcielibyśmy utrzymać ten tekst w podobnej formule co poprzedni, nie zanudzając was na śmierć szczegółowymi opisami poszczególnych rodzajów karm, tylko skupiając się na rzeczach najważniejszych. Karmy 1 St Choice są kolejnymi, które bierzemy na warsztat ze względu na ich dobrą jakość oraz popularność wśród naszych klientów.

Karmy 1st Choice – kilka słów wstępu

Karmy 1st Choice zostały podzielone przez producenta ze względu na:

Wielkość rasy:

– small – psy ras małych,

– medium & large – psy ras średnich i dużych,

Wiek:

– puppy – szczenięta,

– adult – psy dorosłe,

– senior – psy starsze,

W przypadku karm 1st Choice mamy w ofercie tylko jedną linię dla psów, która proponuje nam 13 rodzajów karm. Zawartość składnika bazowego mieści się w granicach 18 – 36% co w połączeniu z korzystną ceną daje nam bardzo dobrą pozycję. W kwestii zawartości bazowych składników mięsnych, zapewne zauważyliście, że w każdym z naszych tekstów podajemy taką informację na wstępie, nie bez powodu ponieważ to właśnie zawartość składników mięsnych jest głównym wyznacznikiem jakości karmy. Składnikami bazowymi są: kurczak, jagnięcina oraz śledź atlantycki. Karmy 1st Choice produkowane są na komponentach jakości równej tym, które używane są do wytwarzania żywności przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Karmy 1st Choice dla szczeniąt

 

1 st choice toy small1st choice puppy medium large breed1st choice puppy sensitive

 

 

 

 

 

 

 

 

W przypadku szczeniąt mamy trzy propozycje.

Dwie pierwsze to standardowa karma dla szczeniąt małych, średnich i dużych ras, bazująca na mięsie z kurczaka.

Pozycja trzecia – karma 1st Choice Puppy Sensitive przeznaczona jest dla szczeniąt wrażliwych i opracowana została na bazie jagnięciny oraz śledzia atlantyckiego.

Karmy 1st Choice dla psów dorosłych

1st choice adult toy small1st choice adult large breed1 st choice adult sensitive

 

 

 

 

 

 

 

 

Karmy dla psów dorosłych przygotowane zostały w podobny sposób, jako bazę zastosowano mięso z kurczaka, natomiast w przypadku karmy 1st Choice Sensitive, z myślą o psiakach wrażliwych jako składnika bazowego użyto jagnięciny oraz śledzia atlantyckiego.

Zauważmy, że wśród karm 1st Choice zarówno dla szczeniąt i psów dorosłych mamy produkty przygotowane specjalnie dla czworonogów wrażliwych (karmy sensitive) jednakże oprócz tego 1st Choice wypuścił na rynek karmę hipoalergiczną przeznaczoną typowo dla zwierzaków alergicznych:

1st choice hypoallergenic1st choice light

Jest to karma opracowana na bazie mięsa z kaczki, ziemniaków i śledzia atlantyckiego bez dodatku zbóż. Karma 1st Choice Hypoallergenic zawiera hydrolizowane białko, które znacznie zmniejsza ryzyko reakcji alergicznej u zwierzęcia.

Warta uwagi jest też karma 1st Choice Light przeznaczona dla psiaków otyłych, tych z tendencją do szybkiego przybierania na wadze oraz dla tych o obniżonej aktywności fizycznej. Jest to karma o obniżonej kaloryczności, bazująca na mięsie z kurczaka.

 

 

Karmy 1st Choice dla psów starszych

1st choice senior sensitive 1st choice senior large1st choice senior small

 

 

 

 

 

 

 

 

Karmy 1st Choice dla psów starszych pod względem składu procentowego i składników bazowych, zostały skonfigurowane podobnie jak karmy dla przygotowane jak dla szczeniąt oraz psów dorosłych i zbilansowane odpowiednio dla wiekowych czworonogów.

Zapraszamy was do złożenia wizyty na naszej stronie internetowej www.najlepszekarmy.pl oraz do zapoznania się z filmem promocyjnym marki 1 St Choice zamieszczonym poniżej.

Karmy 1st Choice – film promocyjny

Dodaj komentarz